Podatek
Pasek

Bezpłatny kurs języka niemieckiego poziom zaawansowany (B2)

Zapraszamy na bezpłatny kurs języka niemieckiego (poziom zaawansowany) German for Businness organizowany przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku. Do szkolenia przystąpić mogą osoby z maksymalnie średnim wykształceniem. Kurs trwa 60 h szkoleniowych i kończy się bezpłatną certyfikacją (LCCI).

Zostały ostatnie wolne miejsca!

Szczegółowe informacje o warunkach rekrutacji:  http://www.efs.pl/kursy_jezykowe,114

Zajęcia realizowane są w grupach max. 12 osobowych, w godzinach popołudniowych (2 razy w tyg./ 2 h szkoleniowe). Kursy prowadzone są na 3 poziomach zaawansowania (A2,B1,B2) zakończone certyfikacją w ramach 4 edycji szkoleniowych, w terminie 01.03.2013 – 31.12.2014.Projekt dofinansowany z EFS. Kurs rusza już we wrześniu.

Miejsce zajęć: WSB w Gdańsku przy ul. Żabi Kruk 12 (UNIMOR).
FreshJoomlaTemplates.com